About me

Mam na imię Daria, jestem z Tomaszowa Mazowieckiego, ale mieszkam w Łodzi, gdzie rozpoczęłam studia na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ. Od niedawna mam zaszczyt i przyjemność być również fotoreporterką sportową - głównie siatkówki. Mimo bycia zwyczajną nastolatką, prowadzę nadzwyczajnie cudowne życie, które otacza się wspaniałymi ludźmi. I chociaż jestem indywidualistką, nie wyobrażam sobie codzienności bez moich znajomych. Niezdecydowanie to moje drugie imię.. chociaż dążę  do pełni szczęścia, umiejętności dzielenia się nim i wykonywania w życiu tego, co jest dla mnie ważne. 

Ciężko opisać moje zainteresowania w paru zdaniach, bo to naprawdę rozległy temat. Nurkuję, gram na skrzypcach, fotografuję, tańczę, uwielbiam sportową adrenalinę siatkówki czy koszykówki, zajmuję się przeróżnymi formami plastycznymi. Niesforna ze mnie dusza artystyczna, która dostrzega to, czego inni nie zauważają. 
Uwielbiam słuchać ludzi, rozmawiać z nimi i przede wszystkim pomagać im. Jestem sobą, odnoszę sukcesy i popełniam błędy, ale uwielbiam to.. 
uwielbiam to kim jestem, co mam, co mogę robić i to, kogo na tej życiowej ścieżce spotykam :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz