8/04/2014

Home .


Ranek w dobrym towarzystwie to podstawa udanego dnia :) Po kilkugodzinnym spacerze i rozmowie aż człowiekowi lepiej. Dobrze mieć do kogo wracać.. 
Wypadałoby ogarnąć pokój, bo straszy odkąd zostawiłam go przed wyjazdem. Ciało jednak zażądało wysiłku. Samotna przejażdżka okazała się zbawieniem, 
choć burza trochę popsuła szyki. Zmęczona i przemoknięta, choć nie deszczem [faza wypacanie], wróciłam do czterech ścian. Szczęśliwa. Od jutra już maksymalnie aktywnie. 
Czeka milion spraw organizacyjnych, dotyczących najbliższych zdjęć, nadążenie za uciekającymi nogami, nadrabianie spotkań ze znajomymi, smażing, siatkówka i te sprawy. Będzie wspaniale! :)
***
Powroty z wakacji bywają niezbyt pociesznym doświadczeniem, ale przyznaję, że miesięczna przerwa od życia we własnym świecie bywa drastyczna 
i czyni powrót niecierpliwym oczekiwaniem. Pobyt w Radomiu, który strasznie miło mnie przyjął i nie pozwolił się nudzić, uważam za stuprocentowo udany. 
Cieszę się, że miałam możliwość odwiedzić wiele miejsc, gdzie odnalazłam część siebie, co niezmiernie mnie umacniało. 
Wakacyjne obowiązki stały się przyjemnością, a wolne chwile mogłam poświęcić na nowe wyzwania i przyjemności. Świetna sprawa!

UCIEKAM USTALAĆ SZCZEGÓŁY SIERPNIOWEGO KONKURSU
NIE PRZEGAPCIE - INFO NA BIEŻĄCO ! :)


10 komentarzy:

 1. ostatnie zdjęcie super


  ps. a u mnie? CAUSALOWO I MODNIE

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie ze już wrócilaś:)) świetne zdjęcia:))

  OdpowiedzUsuń
 3. takie słodkie to 1 zdjęcie ;3 reszta też bardzo mi się podoba :) życze powodzenia ze zdjęciami i udanej reszty wakacji ;)

  zapraszam do siebie :) http://asiakoniuszek11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie że już jesteś :* Zdjęcia bardzo mi się podobają szczególnie z tym zbożem :) W wolej chwili zapraszam do mnie - http://kateandalexi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. O proszę, Radom! No super, nie wiedziałam że jesteś z okolic (bo tak zgaduję? :)) Ja też! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, nie.. mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim :)
   a w Radomiu jedynie przez miesiąc pomieszkiwałam, pracowałam i zwiedzałam :)

   Usuń
  2. Szkoda :( a tak z ciekawości powiedz mi co można zwiedzać w Radomiu bo wg mnie to dosyć nudne miasto :p

   Usuń
  3. każdy lubi co innego, bo patrzy innym okiem :)
   ja uwielbiam spacerować parkiem i przy wieczornych fontannach na rynku, wspaniała szkoła muzyczna oferuje magiczne koncerty, a i muzeum wsi radomskiej ma swój klimat :) nie wszędzie udało mi się zajrzeć, ale to duże miasto i sporo ma ciekawych ofert :)

   Usuń
 6. o jejku, jak miło się ogląda twojego bloga :)
  Przejrzę reszte notek :)

  OdpowiedzUsuń