2/21/2015

Since yesterday..


.. a więc stało się, haha :) Urodzin nie obchodzę z wyboru, ale osiemnastkę mimo wszystko zaliczam do symbolicznego przejścia, nowego rozdziału. 
I chociaż w zasadzie niewiele się zmieniło, mam nadzieję, że z obecnym bagażem zacznę przygodę życia.
Kiedyś nie doceniałam ludzi, ale w pewnej chwili coś pękło. Teraz.. nie wyobrażam sobie dnia, aby za nich nie dziękować.
Za to, że są lub byli. Za ich poświęcenia i kopniaki w tyłek. Za upadki, wspólne czołganie się wśród gorszych chwil i anielskie wzloty. 
Za wszystko co złe i dobre, bo każde doświadczenie czegoś nas uczy. I wiecie co? Przez taką postać rzeczy o wiele lepiej mi z samą sobą :)

Piątkowa doba to jakiś kosmos. Miło było pogadać przez moment z tyloma osobami tak trochę od święta. Wyściskać znajomych, przyjaciół i nawet nie zjeść śniadania, haha, 
a biegać i słuchać takich wspaniałych życzeń i nawet lekcjami za bardzo się nie przejmować, a po prostu szczerze uśmiechać. Tyle w tym dobrego :) 
Ale zdecydowanie lepszy jest fakt, że większość tych osób jest ze mną na co dzień. Nie obok w ławce czy metr dalej na korytarzu.. Oni są i chcą być, a ja z nimi! Rozmawiamy, podróżujemy, śmiejemy się, wylewamy litry żałosnych łez, pukamy się nawzajem w czoła i robimy milion innych mniej lub bardziej dziwnych rzeczy. 
Mam nadzieję, że wraz ze zbliżającymi się rozjazdami nie stracę tego wspaniałego dorobku. Bo miarą życia nie jest czas.. a ludzie i chwile z nimi spędzone. 
***
Dziękuję za piękne prezenty niespodzianki! Za wsparcie w trzymaniu diety, haha :) Za nowe świecidełka na miejsce tych umiejętnie popsutych lub zgubionych. 
Za kwiaty, które mogłabym godzinami wąchać i za gadżety pasjonata, haha. Bo przecież biegając z plakietką na szyi wokół boiska pełnego siatkarzy 
zapominam o bożym świecie, liczą się tylko praca i wizjer aparatu. A wtedy właśnie znajomi robią różne dziwne rzeczy ..
I za wszystko inne co nie zginie, a zostanie w moim serduchu również dziękuję. 6 komentarzy:

 1. mmmmmmm słodkości <3

  ___________________________
  Fashion Minimalism Style
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietny post :) Wszystkiego najlepszego ;)
  Zapraszam też do siebie :)
  ps-kakna.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to pozostaje mi życzyć wszystkiego najlepszego.
  Gratuluję wspaniałych przyjaciół I ślicznych prezentów

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow , masz wspaniałych znajomych. Dobrze,że doceniasz ich bliskość i to że są dla ciebie zawsze. Takie osoby to skarb. Spóźnione : Wszystkiego Najlepszego !

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. masz wspaniałych ludzi wokół siebie, wspaniałe prezenty, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń! :*

  OdpowiedzUsuń