3/12/2015

Waiting for spring .


Zdecydowanie uwielbiam takie dni. Ze względu na rekolekcje mogłam sobie trochę bardziej pofolgować i nareszcie w pełni wykorzystać wolny czas. 
Po porządnym śniadaniu wśród doborowych kompanek poszłam na spacer. Mimo mroźnego wiatru słońce nareszcie przypiekło mi policzki i aż prosiło się o dłuższą chwilę spędzoną na powietrzu. Przyroda budzi się do życia i mam głęboką nadzieję, że ani jej, ani zieleni nie przysypie już do następnej zimy śnieg. Wczułam się w grę cieni 
i przebijających się promyków światła na parkowych alejkach. Maksymalne wyciszenie i regeneracja :) Świeże powietrze uderzyło nam trochę do głowy, haha. 
Codzienność trochę zabija moje dziwne pomysły i nieco szaloną naturę osoby, którą męczy z reguły cisza i pospolite 'zamulanie', co praktykuję zazwyczaj w szkole. 
Lubię mieć z kim się pośmiać i powygłupiać.. dorosłość mam póki co tylko na papierze - już dożywotnio, a ducha dziecka warto uaktywniać, bo ten często z biegiem lat zwyczajnie zanika [chociaż mi to chyba nie grozi, haha] :) W najbliższych dniach postaram się w miarę sprzyjającej pogody o jakiś materiał na następne wpisy.
Ostatnio na własnym blogu bywam jedynie gościem, ale bywa i tak. Są rzeczy ważne i ważniejsze, a na brak zajęć nie narzekam.
Mam jedynie nadzieję, że nie pouciekanie stąd na amen, haha :)
pics by me and my friends

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajne i mega pozytywne zdjęcia ! Ja niestety na rekolekcje muszę sobie jeszcze poczekać :D
  Pozdrawiam ! http://paulinajphotography.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. również czekam na wiosnę!:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajnie,że masz rekolekcje już teraz.. Oby ta wiosna nadeszła w miarę szybko ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodko wyglądacie dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ta wiosna chyba nie przyjdzie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne zdjęcia :*
  obs/obs?
  http://mylife-tasia.blogspot.com/2015/03/sheisideclick.html
  POKLIKASZ PROSZĘ,WAŻNE TO DLA MNIE<3 jeśli tak, napisz mi to twojego bloga polecę w następnym poście i zaobserwuje:) (wszystko sprawdzam, kto kliknął) więc liczę na uczciwość i się odwdzięczę, buziaki:*

  OdpowiedzUsuń