6/08/2015

Okno .


Mówi się.. "Jak nie drzwiami to oknem". Coś w tym jest. Grunt żeby dążyć do celu i choćby nie wiem co.. nie odpuszczać, robić swoje i nie przestawać wierzyć. Najpiękniej bowiem jest walczyć o marzenia, pracować na nie, poświęcać się i nieustannie dążyć do bycia lepszym. Nie zawsze jest kolorowo, ale jeśli jest ciężko, to znaczy, że idziemy w dobrym kierunku :) Każdy popełnia błędy, zalicza wpadki i bywa wtedy nieciekawie. Jednak dobrze z pokorą wynieść naukę, a potem z podniesioną głową, uśmiechem i bez rozpamiętywania iść na przód. A jak się ma do czegoś ambicje, to nieważne czy masz 18, 28 czy 108 lat. Trzeba doceniać to co się ma i to, co można w życiu robić, bo kiedyś i ono się skończy. Niech więc innym będzie bez nas nudno :)

Pytacie o Ligę Światową.. Owszem, mogłam ubiegać się o akredytację medialną i patrząc po innych debiutantach myślę, że miałabym chyba realną szansę na sukces. W każdym razie z kilku powodów do rekrutacji nie przystąpiłam, ale dość spontanicznie wykupiłam bilet, który okazał się moim oknem :) Każdy mecz, niezależnie od rangi i perspektywy jest dla reportera nauką i kolejnym doświadczeniem. Nawet nie sądziłam, że z trybun dam radę pstryknąć tyle ciekawych ujęć. Jest we mnie trochę satysfakcji i myśl, że chyba sprostałam.. chociażby po Waszych wiadomościach i omyłce, że fotografowałam zza bandy :) To mega miłe! Na trybunach utwierdziłam się w przekonaniu, że marny ze mnie kibic, haha. Zbyt wewnętrznie przeżywam takie wydarzenia, co nie znaczy, że mniej niż inni. Poza tym za bardzo ciągnie mnie do aparatu. Gdybym mogła, to pewnie siedziałabym z nim nawet przed telewizorem, haha. Niewątpliwie jednak ogromne wrażenie zrobiła na mnie ta braterska atmosfera i oczywiście hymn. Coś.. co nigdzie indziej nie brzmi tak samo i nie wywołuje tak wielkich ciarek :) Trudy podróży zostały zatem zrekompensowane niezapomnianym wydarzeniem - moim debiutem na LŚ, a do tego uświetnionym niesamowitym siatkarskim spektaklem ze stanem podzawałowym w tle, haha.

Dariowych przemyśleń chyba wystarczy :)
Trzymajcie się ciepło!

>> INSTAGRAM <<
>> FACEBOOK <<


12 komentarzy:

 1. Czy zdjęcia, jakie dodałaś do tego wpisu, są zrobione z trybun? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łoo są świetne! :D Jakim aparatem robione? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi ogromnie! Nikon d7000 :)

   Usuń
 3. Może częściej będziesz występować w roli kibica? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc.. mam nadzieję, że nie, haha :D
   Wole biegać wokół boiska z akredytacją na szyi i przeżywać wszystko, że tak powiem od zaplecza :)

   Usuń
 4. Hejka, można wiedzieć w jakim programie obrabiasz zdjęcia oraz dodajesz podpis? Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działam prowizorycznie, photoscape :)

   Usuń
 5. Jakbym nie wiedziała, że są robione z widowni to nie uwierzyłabym ^^

  I wgl uwielbiam cytat z początku postu, pasuje do sytuacji, która aktualnie dzieje się w moim życiu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szczerze.. sama byłam trochę zaskoczona ich jakością :)

   Usuń
 6. Bardzo przejrzysty, estetyczny blog!

  Mogłabyś poklikać w linki do LUCLUC w ostatnim poście na moim blogu? Bardzo proszę, ponieważ zależy mi na utrzymaniu dalszej współpracy :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie prowadzisz bloga, posty są naprawdę przemyślane i cudownie napisane! + przepiękne zdjęcia. Jesteś wzorem do naśladowania wśród blogerek :)
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Mam prośbę, znalazłabyś trochę wolnego czasu do poklikania w linki do CHOIES w moim ostatnim poście? Bardzo mi zależy, ponieważ pragnę rozwijać bloga poprzez lepsze look'i co umożliwia mi CHOIES. Byłabym bardzo wdzięczna, po kliknięciu w każdy link trzeba poczekać 15 s na tej stronie, bo inaczej kliknięcie się nie liczy. Koniecznie napisz mi czym mogłabym się odwdzięczyć :)

  Mój blog

  POMOŻESZ?-Jeśli tak, to koniecznie napisz mi w komentarzu na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń